Регіон РівнеУ Рівному на майдані не знайшлося місця для святкових янголів

У Рівному на майдані не знайшлося місця для святкових янголів

У Рівному зникла святкова ілюмінація, яка кілька років поспіль була окрасою новорічного майдану Незалежності. Мова йде про янгелів за якими сумують рівняни.

Про це повідомила Галина Кульчицька у Facebook.

Більшість людей у коментарях пропонують організувати різдвяну фотозону з янгелами у центрі міста.

Начальник житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому Володимир Пилипчук розповів журналістам Rivne Online чи з`являться “Ангели” у місті Рівне.

– Цьогоріч встановлення святкових ангелів на майдані Незалежності не передбачено. До Нового року та Різдва вони не з`являться у місті, – розповів Володимир Пилипчук.

Нагадаємо, що унікальні фігури зробив покійний директор Рівненської художньої школи Анатолій Іванович Мартиненко. Кожен з цих янгелів авторська, красива та унікальна робота митців школи.

Читайте також: У Рівному засвітили новорічні ялинки та фотозону (ФОТО/ВІДЕО)

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці Rivne Online 2.0
Підписуйтесь на наш телеграм канал Рівне Online
Цікаві новини на інстаграм-спільноті rivne.online

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc