Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду взяла до розгляду скаргу заступника голови Рівненської обласної ради Сергія Свисталюка.
Про це інформують журналісти Рівне Онлайн.
Подав скаргу
Він намагається оскаржити вирок у справі про хабарництво. Раніше посадовця визнали винним в отриманні майже пів мільйона гривень неправомірної вигоди та призначили покарання 9 років позбавлення волі. Крім ув’язнення, суд заборонив йому протягом трьох років обіймати посади в органах місцевого самоврядування та постановив конфіскувати 500 тисяч гривень. Тим не менше Сергій Свисталюк продовжує виконувати свої посадові обов’язки.
За версією слідства, історія почалася після продажу на аукціоні колишнього дитячого санаторію. Підприємець, який придбав об’єкт, прагнув отримати також майно установи та земельну ділянку площею понад 5 гектарів. Слідчі стверджують, що посадовець пообіцяв допомогти з ухваленням необхідних рішень та списанням майна, а за свої послуги протягом 2022–2023 років отримав від бізнесмена майже пів мільйона гривень. Тепер остаточну крапку в цій справі має поставити апеляційний суд. А ви свою думку можете висловити, що ж робити з Свисталюком.
Нагадаємо, у Рівному «на гарячому» затримали крадіїв мідних кабелів.
