Основний акцент з’їзду серцево-судинних хірургів на темах, що формують майбутнє галузі: клітинним технологіям, трансплантології, малоінвазивним та ендоваскулярним втручанням, новим підходам до лікування складних патологій, а також питанням надання допомоги військовослужбовцям в умовах війни.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.
Захід офлайн та онлайн зібрав понад 400 провідних українських і міжнародних фахівців, практикуючих лікарів, науковців, керівників медзакладів та профільних департаментів ОДА.


Серед учасників – Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, голова НСЗУ Наталія Гусак, президент Національної академії медичних наук Василь Лазоришинець.
Сьогодні у Рівненській області працює 16 серцево-судинних хірургів, які упродовж минулого року провели 230 операцій на серці, ще 85 – провели цьогоріч.
Нагадаємо, здати кров у Рівному: які групи потрібні прифронтовим регіонам.
