Вже 8-й у цьому році евакуаційний поїзд прийняла Рівненщина.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
З Донеччини прибули 19 людей, 4 з яких – маломобільні. Їх розмістили у Дубровицькій, Рокитнівській, Клесівській, Степанській та Миляцькій громадах Сарненського району.


Загалом евакопоїздами цьогоріч вже прийняли 193 внутрішньо переміщені особи.
Нагадаємо, Рівне здобуло перемогу в конкурсі Асоціації міст України та Ради Європи.
