Угорський генштаб віддав наказ про виведення військ з ключових інфраструктурних об’єктів країни.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Telex.
Орбан у лютому наказав розгорнути військових для захисту критичних об’єктів поблизу українського кордону, стверджуючи, що Україна намагається влаштувати диверсії проти угорської енергетичної системи напередодні виборів. Загалом було залучено понад 600 солдатів.
Відведення військ пояснюється тим, що після виборів, на яких партія Орбана зазнала нищівної поразки, «українська загроза» зникла.
Нагадаємо, обшуки у магазинах U420 через підозру у наркоторгівлі: деталі від поліції.
