До медичних закладів області надійшли сучасні інкубатори інтенсивної терапії для недоношених новонароджених і немовлят у важких станах.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОДА.
В області їх отримали три медичні заклади:
- КНП «Радивилівська центральна міська лікарня»
- КП «Рівненська обласна дитяча лікарня»
- КП «Обласний перинатальний центр»
Нагадаємо, у Дубенському замку заклали капсулу часу із посланням для нащадків.
