П’яна водійка у Рівному спричинила затор на вулиці Степана Бандери, зупинившись на зелене світло та відмовившись пройти перевірку на стан сп’яніння.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Учора патрульні отримали виклик на лінію 102: небайдужі громадяни помітили водійку Opel із ознаками сп’яніння. Жінка, 52 роки, утворила затор, стоячи на зелене світло, замість того щоб рухатися.
Громадяни зупинили автомобіль та чекали приїзду поліції. Коли інспектори прибули, вони помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння у керманички. Патрульні запропонували пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки або в медзакладі, але водійка відмовилася.

На неї склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння або відмова від огляду). Автомобіль евакуювали на арештмайданчик.
Нагадаємо, обрізка дерев у Рівному 17 березня призведе до тимчасового ускладнення руху на окремих вулицях міста.
