Близько 1-ї ночі патрульні отримали виклик про порушення тиші на вулиці Княгині Ольги. Заявник повідомив, що в сусідній квартирі зібралася компанія, яка гучно поводиться та заважає мешканцям відпочивати, а на зауваження ніхто не реагує.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненської області.
Прибувши на місце події, інспектори винесли на 21-річного громадянина, який проживає у цій квартирі, постанову за ч. 1 ст. 182 (Порушення вимог щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму) КУпАП.
Поліція нагадує: у будні дні з 22:00 до 08:00, а у неділю цілодобо забороняється гучно співати, кричати, використовувати звуковідтворювальну апаратуру та інші джерела побутового шуму в житлових будинках.
Нагадаємо, у Рівненській області упродовж вихідних сталося 6 ДТП за участі мотоциклістів.
