До лікарки-психіатра звернувся чоловік зі скаргами на погіршення стану здоров’я. Після первинного огляду його госпіталізували до стаціонару. Однак замість надання безоплатної медичної допомоги, передбаченої законодавством, медик висунула вимогу щодо оплати лікування.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію.
Зокрема фігурантка повідомила пацієнту та його супроводжуючому, що для продовження перебування у лікарні протягом одного місяця необхідно сплатити 500 доларів. У разі відмови від передачі коштів жінка погрожувала виписати пацієнта зі стаціонару в найкоротші строки.
Поліцейські затримали фігурантку одразу після отримання обумовленої суми коштів. Їй вже повідомлено про підозру.
Нагадаємо, посадовцю Рівненського обласного ТЦК повідомили про підозру у вимаганні хабарів.
