У Львові перевірять факти можливих порушень урядового рішення щодо забезпечення постачання електроенергії. Раніше у місті відключили від світла частину лікарень і комунальний електротранспорт.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єр-міністерку Юлію Свириденко.
«Уряд України прямо заборонив відключення закладів охорони здоров’я під час застосування графіків обмеження електропостачання», — наголосила Свириденко.
Про це йдеться у рішенні Кабінету Міністрів щодо заходів із забезпечення постачання електроенергії протягом осінньо-зимового періоду 2025/26 року.
Безумовне дотримання цього рішення мають забезпечити відповідальні виконавці, зокрема місцеві органи влади, зауважила прем’єр-міністерка.
«Органи контролю, у тому числі Держенергонагляд, невідкладно проведуть перевірки фактів можливих порушень урядового рішення, зокрема у місті Львові. Здоров’я і життя людей — це не привід для маніпуляцій та гучних заголовків», — додала Свириденко.
Нагадаємо, вранці міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що в місті відключили від світла частину лікарень і комунальний електротранспорт.
