УкраїнаВ одному з міст України з міркувань безпеки вимкнули усі світлофори

В одному з міст України з міркувань безпеки вимкнули усі світлофори

У Херсоні з міркувань безпеки тимчасово вимкнути світлофори. Відповідне рішення прийняли місцева влада й військові.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на керівника Херсонської обласної військової адміністрації Олександра Прокудіна.

Це рішення повʼязане з високою активністю російських дронів, адже окупанти атакують цивільні автівки.

«Світлофор зупиняє машину, а значить — робить її легкою мішенню для російських військових», — пояснив Прокудін.

Нагадаємо, росіяни влучили дроном у маршрутку в Херсоні: є загиблі та поранені.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc