Регіон РівнеУ Рівному з'явилися нові світлофори

У Рівному з’явилися нові світлофори

Сьогодні, 17 березня, працівники КП “Міськсвітло” на одному з найбільш завантажених перехресть Рівного: вул. Кулика і Гудачека – Н. Небожинського (біля “Епіцентру”) встановили два дублюючих світлофори.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.

Додаткові світлофори було встановлено задля підвищення безпеки руху і для кращої орієнтації водіїв при перетині перехрестя.

Нагадаємо, п’яний водій “вилетів” на бордюр у Рівному.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc