УкраїнаЧиновники привласнили понад 5 млн на ремонті парків та скверів

Чиновники привласнили понад 5 млн на ремонті парків та скверів

На ремонті столичних парків та скверів експрацівники «Київзеленбуду» та підконтрольні їм фірми привласнили 5,3 млн грн.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію.

Корупційну оборудку організував заступник начальника управління комунального об’єднання «Київзеленбуд». До афери він долучив ще двох працівників, відповідальних за роботу та перевірку кошторисної документації. Останні мали не виявляти розбіжності у актах приймання виконаних робіт, наданих підрядниками в майбутньому.

Наразі поліцейські встановили 9 епізодів, пов’язаних з привласненням коштів під час проведення таких ремонтів. Учасникам злочинної групи повідомлено про підозру.

Нагадаємо, жителя Рівненщини ошукала «працівниця» банку.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc