СвітЗеленський прибув на саміт з міжнародними союзниками у Лондоні

Зеленський прибув на саміт з міжнародними союзниками у Лондоні

Президент України Володимир Зеленський прибув на саміт з європейськими союзниками у Лондоні.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на The Guardian.

Його зустрів британський прем’єр-міністр Кір Стармер міцними обіймами, і вони коротко поспілкувалися перед зустріччю.

«Якщо ви почули гучні вигуки на адресу Зеленського, то це через проукраїнську демонстрацію, яка стояла біля кордону безпеки», ‒ зазначає видання.

Фото – EPA/UPG

У саміті беруть участь лідери Італії, Франції, Німеччини, Данії, Італії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Іспанії, Канади, Фінляндії, Швеції, Чехії та Румунії. Також учасниками події є міністр закордонних справ Туреччини, генеральний секретар НАТО та президенти Європейської комісії та Європейської ради.

Дискусії на саміті будуть зосереджені на:

  • посиленні позицій України зараз – включно з постійною військовою підтримкою та посиленням економічного тиску на Росію;
  • необхідністю міцної тривалої угоди, яка забезпечить постійний мир в Україні та гарантує, що Україна зможе стримувати та захищатися від майбутніх нападів Росії;
  • наступних кроках щодо планування надійних гарантій безпеки.

Нагадаємо, вчора Зеленський зустрічався з Прем’єром Великої Британії Стармером.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc