УкраїнаЗеленський перед лондонським самітом зустрівся з Мелоні

Зеленський перед лондонським самітом зустрівся з Мелоні

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністеркою Італії Джорджею Мелоні, щоб обговорити спільний план дій для закінчення війни.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на сайт глави держави.

В Офісі президента наголосили, що бойові дії повинні закінчитися «справедливим, стійким миром», щоб українці були впевнені — «росія більше ніколи не повернеться з війною».

Також зазначається, що лідери обговорили формати нових контактів для проведення консультацій між європейськими країнами та Сполученими Штатами.

До слова, раніше Мелоні заявила, хоче провести терміновий саміт за участі Вашингтона та країн Європи. На її думку, союзники мають «відверто» поговорити про те, як протистояти сучасним викликам.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський прибув на саміт з європейськими союзниками у Лондоні.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc