УкраїнаГромадянка продала свою дитину

Громадянка продала свою дитину

У Харкові поліцейські затримали громадянку, яка продала власну дитину за 20 тисяч доларів. На виручені кошти вона разом зі співмешканцем планувала придбати авто.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію.

22-річна громадянка, яка вже має сина віком 1 рік та 10 місяців, не хотіла доглядати за новонародженою донькою та вирішила її позбутися.

Одразу після продажу її затримали правоохоронці. Обох дітей фігурантки оглянули лікарі, наразі вони знаходяться під їхньою опікою.

За скоєне їй загрожує до 15 років позбавлення волі.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc