УкраїнаЩе двох дітей повернули в Україну, які майже все життя провели в...

Ще двох дітей повернули в Україну, які майже все життя провели в окупації

У межах ініціативи Bring Kids Back UA на підконтрольну Україні територію вдалося повернути брата та сестру, які майже все життя прожили в окупації.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.

Проросійські бойовики захопили рідне місто Інни та Антона у 2014 році. Батько дітей загинув, матір позбавили батьківських прав. Виховувала їх бабуся.

Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, жінка вирішила, що потрібно виїхати з рідного міста, де ставало дедалі небезпечніше.

Одразу дістатися до підконтрольної Україні території змоги в родини не було. Вони вимушені були вирушити до родичів, котрі проживали в росії. Водночас родина продовжувала шукати можливість повернення в Україну, де на дітей чекав їхній рідний дядько.

Фото – А. Єрмак

«Сьогодні діти нарешті вдома, в рідній країні. Вдячний фахівцям Української мережі за права дитини за організацію цієї рятувальної місії», – зазначив Єрмак.

Нагадаємо, на початку січня Україна повернула з російської окупації ще трьох дітей.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc