УкраїнаУкраїна повернула з російської окупації ще трьох дітей

Україна повернула з російської окупації ще трьох дітей

З тимчасової окупації вдалося повернути трьох дітей — 17-річного юнака та двох малолітніх хлопчиків. Вдалося це зробити у межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на омбудсмана Дмитра Лубінця.

“Перша історія розповідає про молоду жінку, яка через війну була змушена залишити Україну. Вона була розлучена зі своїми двома маленькими синами, які залишалися на тимчасово окупованій території в Донецькій області у біологічного батька”, — пише Омбудсман.

Дітей евакуювали з окупованої території та возз’єднали з мамою.

Друга історія — про 17-річного юнака, який став символом мужності. На окупованій території він підтримував Україну. Через це його переслідували представники окупаційної влади: допити, погрози, залякування стали для хлопця буденністю. Проте ані страх, ані тиск не зламали його духу.

Фото – Д. Лубінець

Тепер юнак у безпеці, отримує гуманітарну та матеріальну підтримку, а також допомогу в оформленні документів

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc