КриміналЕкскерівник метро Києва виїхав з України з підробленим висновком ВЛК

Екскерівник метро Києва виїхав з України з підробленим висновком ВЛК

Екскерівник «Київського метрополітену» виїхав з України на підставі підробленого висновку військово-лікарської комісії (ВЛК). Стосовно цього правоохоронці проводять слідчі дії.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Києва.

Рішенням лікарської комісії його виключили з військового обліку через нібито наявну невиліковну хворобу.

Фото – Поліція Київщини

Поліція відкрила кримінальне провадження, в межах якого слідчі наразі проводять обшук у службових приміщеннях підприємства. Більш детальну інформацію правоохоронці обіцяють надати згодом.

Нагадаємо, викрили ще одного члена ВЛК, який “продавав” фіктивні діагнози.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc