УкраїнаУ Києві автівки тонуть у кипятку 

У Києві автівки тонуть у кипятку 

Сьогодні у Києві, 9 січня близько 16:40 сталось пошкодження тепломережі біля Центрального залізничного вокзалу. Автівки, буквально, тонуть у кипятку, а вулицю біля вокзалу огорнула густа пара.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на КМДА.

Витік води стався на проїжджу частину. Фахівці «Київтеплоенерго» локалізували пошкодження.

Рух транспорту на розі вулиць Жилянської та Симона Петлюри перекритий. У зв’язку з цим затримується рух тролейбусів №№ 12, 14. «Це магістральний трубопровід діаметром 450 мм.Для ліквідації витоку тиск у трубопроводі був зменшений. Бригада “Київтеплоенерго” готується до проведення ремонтних робіт».

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc