КриміналУ Дніпрі шахраї викрадали гроші з банківських рахунків загиблих військових

У Дніпрі шахраї викрадали гроші з банківських рахунків загиблих військових

Шахраї, залучивши працівника бюро судово-медичної експертизи, на території моргу викрадали SIM-картки та мобільні телефони загиблих українських військових.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

Серед учасників групи був ІТ-фахівець. Він змінював паролі та отримував повний доступ до онлайн-банкінгу полеглих воїнів. Після цього обвинувачені знімали готівку, оформлювали кредити на імена загиблих та переказували гроші на власні рахунки. Сума завданих збитків — понад 1,5 млн гривень.

Правоохоронці викрили п’ятьох чоловіків віком від 27 до 42 років. Серед них — працівник бюро судмедекспертизи, ІТ-фахівець, який зламував банківські додатки полеглих воїнів, а також рецидивіст, який уже має судимість.

Наразі всі учасники групи перебувають під вартою. Їм загрожує до 8 років за ґратами.

Нагадаємо, у Києві студент та двоє неповнолітніх пограбували свого знайомого.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc