Регіон РівнеРівненщину відвідав міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко

Рівненщину відвідав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко побував на Рівненщині. Він відвідав загальну лікарню спроможної мережі – Радивилівську міську лікарню.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

У 2024 році цей медичний заклад отримав 1,75 мільйона гривень за надані послуги, бо законтрактований із НСЗУ.

Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА

Також, Віктор Ляшко побачив, як у лікарні функціонує сучасний комп’ютерний томограф. Його медустанова отримала від МОЗу завдяки спільному проєкту з World Bank Ukraine.

Фото – Рівненська ОВА

За два місяці провели понад 750 досліджень, пацієнти можуть безкоштовно зробити томографію та дізнатися про результати в той же день.

Нагадаємо, У Рівному може з’явиться новий завод.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc