УкраїнаПоказали пошкоджені електростанції внаслідок російських ударів (ВІДЕО)

Показали пошкоджені електростанції внаслідок російських ударів (ВІДЕО)

Під час двох останніх масованих атак на українську енергосистему рф використала понад 200 ракет і майже стільки ж ударних безпілотників. Атаки були 17 і 28 листопада.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на «Укренерго».

«Ворог не просто хоче залишити всіх нас без світла і тепла. Він хоче посіяти розпач і зневіру… Ворог намагається знищити українську енергосистему, не шкодуючи для цього сотень ракет і дронів. Але після кожної масованої атаки ми одразу починаємо відновлення», – йдеться в повідомленні.

Після двох поспіль масованих атак українська енергосистема вкотре відновлюється. Українців закликають не нехтувати рекомендацій щодо економного споживання електроенергії. Це значно прискорить ремонтні роботи та зменшить необхідність застосування вимушених відключень.

Нагадаємо, у ніч проти четверга, 28 листопада, росія здійснила черговий масований обстріл України. Під удар потрапила і Рівненщина.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc