Регіон РівнеАтака рф: що з Рівненською АЕС

Атака рф: що з Рівненською АЕС

Через вчорашню ракетну атаку рф на Рівненській АЕС відбулося зниження потужності. А один з її енергоблоків було відключено.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на гендиректора Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаеля Гроссі.

Крім Рівненської атомної електростанції, зниження потужностей спостерігалося на Хмельницькій та Південноукраїнській АЕС.

АЕС продовжували отримувати зовнішню електроенергію, попои те, що Хмельницький майданчик втратив підключення до двох своїх ліній електропередач.

АЕС, в тому числі і Рівненська, не пошкоджені. Однак, МАГАТЕ поставили до відома, що удари рф знову  вплинули на електричні підстанції, які станції використовують як для передачі, так і для отримання електроенергії за межами майданчика.

До слова, дві команди МАГАТЕ, які наразі в Україні, ховалися у сховищі під час повітряної тривоги.

Нагадаємо, 28 листопада росія вкотре здійснила  ракетно-дронову атаку по енергетичній інфраструктурі України, були пошкоджені енергооб’єкти у кількох регіонах. Під удар потрапила і Рівненщина. Також, ми повідомляли раніше про ситуацію з енергетикою Рівненщини.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc