Регіон РівнеЗбили на Рівненщині російську ракету: Умєров нагородив трьох захисниць

Збили на Рівненщині російську ракету: Умєров нагородив трьох захисниць

Міністр оборони України Рустем Умєров нагородив тьох захисниць, які збили російську ракету Х-101. Три жінки захистили об’єкт критичної інфраструктури Рівненщини від російської атаки.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на телеграм-канал міністра оброни Рустема Умєрова.

«Сьогодні мав за честь особисто зустрітися із трьома неймовірними захисницями, які стали символом професіоналізму та відваги», – йдеться в дописі.

Старший солдат Ольга Максименко забезпечувала відеофіксацію. Відео, яке облетіло усі соцмережі та ЗМІ стало не тільки доказом успішного виконання завдання, але й потужним мотиватором для українців.

Старший солдат Валентина Стеблевець працювала з планшетом, тримала на контролі повітряну обстановку і передавала ключову інформацію про ціль. А здійснила постріл із ПЗРК «Ігла» солдат Наталія Грабарчук, яка раніше пройшла два курси підготовки у навчальному центрі в Десні. І вона збила ракету.

Фото – МОУ

Нагадаємо, відео збиття російської ракети, що летіла на Рівненщину.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc