УкраїнаНа Одещині росіяни вбили двох працівників «Укренерго»

На Одещині росіяни вбили двох працівників «Укренерго»

Загиблими через масовану атаки росіян 17 листопада на Одещині виявилися двоє енергетиків.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на «Укренерго».

Дмитрові Камінному був 41 рік. 16 із них він працював в «Укренерго». З 2012 року був диспетчером однієї з електропідстанцій, де сьогодні й загинув. У нього залишилася 10-річна донька.

Максиму Шаргородському було 44 роки. На підстанції «Укренерго» він працював з 2005 року — спочатку електрослюсарем та електромонтером, а потім став виконувати обов’язки диспетчера. З початку повномасштабної війни до травня 2023 року Максим був мобілізований. Після повернення продовжив працювати електромонтером. Без батька залишилася чотирнадцятирічна донька.

Нагадаємо, унаслідок російського обстрілу Одеси поранень зазнав 17-річний підліток.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc