УкраїнаЄ загиблі внаслідок російського обстрілу Одеси 

Є загиблі внаслідок російського обстрілу Одеси 

Унаслідок російського обстрілу Одеси зранку 17 листопада є загиблі та один поранений.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Одеської ОВА Олега Кіпера та ДСНС.

На жаль, загинули дві людини. Поранень зазнав 17-річний підліток. Унаслідок атаки сталися пожежі у трьох приватних будинках, ще чотири будинки було частково зруйновано.

За словами Кіпера, у місті почало поступово відновлюватися водопостачання, яке було частково призупинене внаслідок обстрілів.

Фото – ДСНС Одещини
Фото – ДСНС Одещини
Фото – ДСНС Одещини
Фото – ДСНС Одещини

Наразі триває усунення наслідків ворожих обстрілів, аби повернути до абонентів в місті та області тепло та електроенергію.

Нагадаємо, понад 210 повітряних цілей запустила рф по Україні.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc