КНДР відправила до росії щонайменше 50 своїх самохідних артилерійських установок (САУ) та 20 модернізованих реактивних систем залпового вогню.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Financial Times.
Очікується, що цю зброю росія використає в боях у Курській області, де росіяни зосередили 12-тисячне угруповання північнокорейських солдатів.
Нагадаємо, Зеленського здивувала заява секретаря РНБО.
