УкраїнаЧи отримуватимуть працівники дитсадків вчительську «тисячу» у 2025 році? 

Чи отримуватимуть працівники дитсадків вчительську «тисячу» у 2025 році? 

Щомісячну надбавку в розмірі 1000 гривень, яку з січня 2025 року отримуватимуть працівники українських шкіл, не отримуватимуть  працівників дошкільних навчальних закладів. Через те, що їхнє фінансування здійснюють коштом місцевих бюджетів.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заступника міністра освіти і науки Андрія Сташківа в ефірі телемарафону.

Виплати передбачені для всіх педагогічних працівників шкіл: вчителів, психологів, керівників гуртків тощо.

Кошти на ці виплати закладені в державний бюджет на 2025 рік – для майже півмільйона шкільних працівників передбачено 12 мільярдів гривень. Гроші будуть передані до місцевих бюджетів, і вже з січня кожен вчитель має отримувати цю доплату разом із зарплатою.

Заступник міністра пояснив, що тривалість виплат залежатиме від воєнного стану в країні.

Нагадаємо, вчителям пообіцяли підняти зарплату у 2025 році

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc