УкраїнаНа Курщині російські війська розстріляли двох українських полонених

На Курщині російські війська розстріляли двох українських полонених

Правоохоронці почали досудове розслідування розстрілу росіянами двох беззбройних українських полонених на Курщині.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Офіс генерального прокурора.

11 листопада в соцмережах з’явився відеозапис ймовірного розстрілу представниками збройних сил рф двох беззбройних українських військовослужбовців на Курському напрямку.

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події, а також час та місце злочину.

До слова, першим, хто повідомив про розстріл українських військовополонених був уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

«За інформацією, яка шириться в інтернеті, російські війська, ймовірно, впритул розстріляли щонайменше двох беззбройних українських військовополонених на Курщині», – написав він.

Омбудсмен наголосив, що військовополонені завжди повинні бути захищеними, зокрема від актів насильства. Натомість Росія вкотре вчинила воєнний злочин, що є серйозним порушенням Женевської конвенції та міжнародного гуманітарного права.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc