УкраїнаУ Сумах «шахед» влучив у багатоповерхівку

У Сумах «шахед» влучив у багатоповерхівку

Сьогодні, ввечері , 1 листопада, росіяни атакували “шахедом” місто Суми. Ворожий безпілотник влучив у багатоповерхівку. Є постраждалі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Суспільне та Сумську міську раду.

П’ятьох постраждалих доставили до лікарні. Одна людина перебуває у важкому стані, в інших ушкодження середньої тяжкості, серед них – вагітна жінка.

Додамо, що через удар 173 споживачі у Сумах залишилися без газу. Це два багатоквартирні будинки.

Фото – Кордон-медіа
Фото – Кордон-медіа

Наразі на місці влучання російського “шахеда” працюють всі спецслужби.

Нагадаємо, ексрегіонал наводив російські удари на Сумщину

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc