СвітУ Сербії обвалився дах на залізничному вокзалі: є загиблі 

У Сербії обвалився дах на залізничному вокзалі: є загиблі 

Сьогодні, 1 листопада у Сербії в місті Нові-Сад біля входу на залізничну станцію обвалився дах. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Reuters.

На залізничному вокзалі раптово обвалився 35-метровий дах. Рятувальники до вечора шукали загиблих і продовжують розбирати завали. Ймовірно, роботи триватимуть всю ніч.

Рятувальникам вдалось звільнити двох жінок, які опинилися під завалами. Вони були в критичному стані.

Внаслідок трагедії загинули 13 людей.

Нагадаємо, збільшилась кількість загиблих від повені у Іспанії

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc