Регіон РівнеУ Рівному багато людей залишилися без води

У Рівному багато людей залишилися без води

Сьогодні 29 жовтня на кількох вулицях Рівного мешканці будинків залишилися без води. Причина – ремонтні роботи.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівнеоблводоканал.

Воду вимкнули у кількох будинках на вулицях Вербовій, О.Теліги, Івана Огієнка, Євгена Плужника, Дівочій, Степана Бандери, 62-69Д, Київській (один будинок), Д.Галицького, 2Е-5, С.Дем’янчука, 1А-1Б.

Водопостачання відновлять одразу після завершення аварійних робіт. Традиційно буде організовано підвіз питної води.

Нагадаємо, мертва левиця з сміттєзвалища на Рівненщині: деталі

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc