УкраїнаНа Київщині виявили вибухівку на території електропідстанції

На Київщині виявили вибухівку на території електропідстанції

Енергетики виявили вибухівку на території електропідстанції на Київщині. Її знайшли  під час огляду пошкоджених електромереж.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Міністерство енергетики України.

«У Київській області під час огляду було виявлено вибухонебезпечний предмет на території підстанції. Його було вилучено», – йдеться в повідомленні.

Наразі ліквідація наслідків масованого російського обстрілу, який стався 26 серпня, триває. Стан в енергосистемі стабільний, але цей обстріл був одним з найбільших, тому значні пошкодження, завдані ворогом, надалі ускладнюють роботу енергосистеми.

Нагадаємо, росіяни атакували Конотоп.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc