СвітУ Єкатеринбурзі підпільники підірвали бійців росгвардії

У Єкатеринбурзі підпільники підірвали бійців росгвардії

11 вересня у Єкатеринбурзі пролунав вибух поблизу контрольно-пропускного пункту військової частини.  Там була база військовослужбовців росгвардії.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони.

КПП військової частини підірвали представники підпілля, яке діє проти путінського режиму на території рф, спільно з ГУР МОУ. Таким чином, вони помстилися росіянам за облаштування катівень на окупованих територіях України.

Фото – МОУ

Вони заховали вибухівку масою 6 кг  біля КПП росгвардійців.

« У результаті детонації був підірваний ворожий особовий склад, пошкоджень зазнала автомобільна техніка російських злочинців», – повідомили в ГУР.

Ліквідовувати наслідки вибуху приїхали  російські спецслужби, «карети» швидкої допомоги. У повітря був піднятий гелікоптер медичної евакуації.

Нагадаємо, на росії горить танковий завод

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc