Криміналросіяни стратили трьох українських полонених

росіяни стратили трьох українських полонених

Російські окупанти розстріляли трьох українських полонених на Торецькому напрямку. 

Сьогодні, 3 вересня у Telegram з’явилася інформація про те, що росіяни, ймовірно, вбили українських військових, – пише Офіс генпрокурора.

Троє військових однієї з бригад ЗСУ вийшли з підвалу будинку з піднятими руками, коли до них майже впритул підібралися окупанти. росіяни поклали їх обличчям на землю, після чого майже відразу розстріляли у спину.

Правоохоронці наголосили, що умисне вбивство військовополонених є грубим порушенням Женевських конвенцій та кваліфікується як тяжкий міжнародний злочин.

Наразі триває перевірка усієї зібраної інформації.

Нагадаємо, росіяни пошкодили лінію електропостачання ЗАЕС

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc