Садочок №16 у Рівному опинився в центрі гучного скандалу. У соцмережах заявили, що його закривають, а на місці можуть звести висотку. Пост миттєво розлетівся містом, викликавши хвилю обурення та звинувачень на адресу влади. Міське управління освіти пояснює,через низьку відвідуваність варто провести оптимізацію закладу.
У цій історії є все: емоції, політичні заяви, інформаційні маніпуляції та помилки влади у комунікації з людьми.
У новому випуску Виду з балкону розбираємо хронологію подій і показуємо, де правда, а де інформаційний бумеранг.
Нагадаємо, «Вид з балкону»: 79 мільйонів боргів, бронювання депутатів і «винен Трамп». Що не так з Рівнерадою?
