Колись вони заходили до міськради яскраво, а тепер – злились у партійних чварах і кнопках “за”. Третяк, у США і в реєстрі корупціонерів, Радчук, у сесійній залі мовчить, а ветеранів то виганяють, то назад беруть.
Християнські цінності? Європейські стандарти? Армія, мова, віра? Та вже лишилась тільки “віра в диво”, що щось зміниться.
У новому випуску НеForМат розбираємо, як ЄС у Рівнераді перетворився на фракційний бойз-бенд із функцією автопілота. Розлучення, декларації, кнопки, волонтерські виїзди та одкровення з Вашингтона – усе у цьому випуску.
Автор: Павло Невесенко.
Якщо у вас не завантажується відео, можна переглянути за цим посиланням:
