Гарно провели час на шоу “О’БЛІПИХА” з людиною, після якої учні починають говорити цитатами з класиків, а вчителі тихенько коригують свою дикцію. Директорка Рівненського обласного наукового ліцею, перед якою тремтять навіть електронні щоденники – Наталія Сосюк, котра вміє розгледіти майбутніх лауреатів Шевченківської премії ще на стадії дозрівання.
Говорили про освіту, патріотизм, поезію і навіть про ганебні зарплати. Отже, пристебніться і зустрічайте Заслужену вчительку України, поетесу, людину зі стрижнем, великим серцем та грамотами на всі стіни.
Якщо у вас не завантажується відео, можна переглянути за цим посиланням:
https://youtu.be/nyx5THtlgYM?si=bFSnSfrwEgPetAaS
Нагадаємо, у попередньому випуску О’БЛІПИХИ до нас завітав депутат Рівненської облради Сергій Кондрачук. Були жарти, сповідь та трішки політичної філософії після фронту.
