Українці починаючи з 15 листопада зможуть подавати заявки на отримання тисячі гривень від держави.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єр-міністра України Юлію Свириденко.
Кабмін ухвалив механізм виплати зимової допомоги українцям.
«Уже з цієї суботи 15 листопада до 24 грудня 2025 року кожен українець зможе подати заявку в “Дії” на 1000 гривень. Оформити допомогу можна і для себе, і для дитини», – зазначила прем’єр.
Свириденко уточнила, що кошти можна отримати двома способами.
Подача заявки в застосунку “Дія”
Після опрацювання заявки в застосунку “Дія” кошти надійдуть на картку “Національний кешбек”.
Витратити їх можна буде на комунальні послуги, ліки, продукти українського виробництва, поштові послуги, книги, благодійність і донати Силам оборони.
Подання заявки у відділенні “Укрпошти”
У разі подання заявки в “Укрпошті” кошти надійдуть на спеціальний рахунок.
Грошові кошти, отримані таким чином, можна буде витратити на товари українського виробництва у відділеннях “Укрпошти”, а також на оплату комунальних послуг і донати.
“Зимову тисячу” можна буде витратити до 30 червня 2026 року.
Нагадаємо, «Зимова підтримка» для українців затверджена: хто отримає по 6500 гривень.
