УкраїнаЗСУ заманили росіян у смертельну пастку на Курщині

ЗСУ заманили росіян у смертельну пастку на Курщині

Солдати 225-го штурмового батальйону ЗСУ в Курській області заманили росіян в пастку і вбили їх за допомогою Himars.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Forbes.

Саме така тактика допомагає пояснити величезні втрати росії в цьому районі, зазначили у виданні.

Українські воїни зробили вигляд, що зазнали поразки і відступають, але коли росіяни кинулися вперед у лісову смугу недалеко від села Свердлікове, ЗСУ накрили їх з Himars.

«Мало того, що росіяни і північнокорейці день у день атакують одними й тими самими дорогами, які ведуть до міста Суджа – ядра українського виступу, – вони дедалі частіше роблять це в пішому порядку і за надто слабкої підтримки. Піхота вразлива для артилерії, і особливо вразлива, коли вона групується в заздалегідь розраховану зону ураження», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, бійці ССО відбили штурм солдатів КНДР на Курщині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc