УкраїнаЗСУ розпочали наступ на Курщині

ЗСУ розпочали наступ на Курщині

Про хороші новини з Курської області повідомив Глава Офісу президента Андрій Єрмак. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на телеграм-канал Глави Офісу президента.

«Курщина, хороші новини, Росія отримує те, чого заслуговує», – заявив він.

Скріншот з телеграм-каналу А. Єрмака

Про атаку на росіян також повідомив Керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) Андрій Коваленко.

«На Курщині великі переживання в росіян, бо вони були атаковані на кількох напрямках і це стало несподіванкою для них. Сили оборони працюють», – йдеться в повідомленні.

Скріншот з телеграм-каналу Керівника Центру протидії дезінформації (ЦПД) Андрія Коваленко

На те, що Збройні сили України пішли в наступ в Курській області, скаржаться і росіяни.

Нагадаємо, майже 10 км² Курської області стали кладовищем для російської техніки.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc