УкраїнаЖоден не вижив: у полон до українців потрапили кілька солдатів КНДР

Жоден не вижив: у полон до українців потрапили кілька солдатів КНДР

Президент Володимир Зеленський розповів, що українські військові змогли захопити в полон кількох військових із Північної Кореї, які воюють на боці росії.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на вечірнє відеозвернення глави держави.

Зеленський зазначив, що північнокорейські війська зазнають дуже великих втрат. Тим часом у росії роблять усе, щоб ті не потрапляли в полон до українських військових.

«Усе в них робиться так, щоб для нас було неможливо захопити корейців у полон: їх свої ж добивають, є такі факти. І в штурми росіяни їх посилають так, щоб у них було мінімум захисту», — розповідає Зеленський.

Проте, кількох важко поранених солдатів із Північної Кореї все таки вдалося взяти в полон, хоч їх не вдалося реанімувати.

Він закликав сусідні країни КНДР, зокрема Китай, вплинути на те, щоб корейський народ не «втрачав своїх людей в боях у Європі».

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, чому Україна може втратити всі захоплені території на Курщині?

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc