Президент Володимир Зеленський зустрівся зі спецпосланцем США щодо України Кітом Келлогом.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу держави у соцмережах.
Обидва обговорили шлях до миру, зокрема, посилення протиповітряної оборони України, спільне виробництво та закупівлю оборонного озброєння разом із Європою, а також санкції проти рф та тих, хто їй допомагає.
«Сподіваємося на лідерство Сполучених Штатів, адже зрозуміло, що москва зупинятися не буде, якщо її неадекватні амбіції не спинити силою. Дякую Кіту Келлогу за цей візит в Україну», — наголосив Зеленський.
Нагадаємо, Келлог раніше повідомляв, що пробуде в Києві тиждень.
