УкраїнаЗеленський вважає, що рф порушила режим тиші  

Зеленський вважає, що рф порушила режим тиші  

Президент Володимир Зеленський заявив, що, на думку влади США, так звана тиша на Чорному морі та в енергетиці між Україною та рф працює. Однак, це не так.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на конференцію глави держави.

За словами президента, два дні тому, 25 березня, ударів по енергетиці не було. Однак уже сьогодні, 27 березня, російські війська атакували з артилерії об’єкти енергетики в Херсоні.

«Якщо сьогодні були порушення, були удари по Херсону, по залізничному вокзалу, була пошкоджена електрика, то я вважаю, що повинна бути реакція США в діях», — заявив Зеленський.

Він також зазначив, що доручив міністру оборони підготувати докази порушення російською стороною перемир’я, які надалі представлять США.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, чи завдавала Україна ударів по енергетичних об’єктах рф 25-27 березня?

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc