Президент України Володимир Зеленський заявив, що робота з партнерами над посиленням обороноздатності держави триває.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву президента під час вечірнього звернення.
Наразі ведеться активна робота над новими постачаннями зброї, її збільшеним виробництвом в Україні, а також над кращим забезпеченням української армії. Він повідомив, що вже є позитивні домовленості з партнерами, і очікуються нові.
Також глава держави повідомив про політичні сигнали найвищого рівня від Сполучених Штатів Америки та європейських партнерів.
«Ми маємо політичні сигнали найвищого рівня – хороші сигнали, зокрема від Сполучених Штатів Америки, від наших європейських друзів. За всіма доповідями – постачання відновлено», – сказав Зеленський.
Він також анонсував подальшу координацію з американською стороною: «Продовжимо працювати на наступному тижні з американською стороною на військовому рівні, зокрема наші військові – з генералом Келлогом».
Президент додав, що готуються нові оборонні пакети від країн ЄС. Крім того, найближчим часом очікуються «сильні кроки» щодо нових санкцій проти росії.
Нагадаємо, Трамп загадково відреагував на удар рф по пологовому будинку в Харкові.
