Президент України Володимир Зеленський подякував президенту США Дональду Трампу, який заявив про те, що попросив росію припинити обстріли Києва та інших українських міст під час сильних морозів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на допис Зеленського у соцмережі X.
Він підтвердив, що під час перемовин в Об’єднаних Арабських Еміратах обговорювали питання енергетики.
«Енергетика — це основа життя, і ми цінуємо зусилля наших партнерів, щоб допомогти нам захистити життя. Розраховуємо, що домовленості будуть виконуватись. Деескалаційні кроки сприяють реальному руху до завершення війни», — написав український президент.
Додамо, що президент США Дональд Трамп заявив, ніби особисто просив російського диктатора володимира путіна припинити удари по Україні протягом тижня через сильні морози. Той буцімто погодився.
Раніше російські «воєнкори» стали писати про нібито укладання «енергетичного перемир’я» між росією та Україною.
Нагадаємо, Рубіо анонсував двосторонню зустріч між Україною та рф, але ймовірно без США.
