Президент України Володимир Зеленський відреагував на «запрошення» диктатора рф володимира путіна провести двосторонню зустріч у москві.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву Зеленського під час пресконференції після зустрічі «коаліції рішучих» у Парижі.
«Американські партнери нам передали, що путін запросив мене в москву. Я вважаю, що коли хочеш, щоб зустрічі не було, треба запросити мене в москву», – сказав Зеленський.
Разом з тим, він зазначив, що, якщо росія почала говорити про зустріч, то це вже непогано.
«Але поки ми не бачимо їх бажання закінчення війни. А дорослі лідери з зустрічі такого рівні повинні виходити з якимось результатом, бажано – закінчення війни», – додав президент.
До слова, днями путін заявив, що Зеленський нібито повинен приїхати до москви, якщо він «готовий» до проведення зустрічі.
