УкраїнаЗеленський привітав українців з Новим роком

Зеленський привітав українців з Новим роком

Президент Володимир Зеленський напередодні Нового року привітав українців з цим святом.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на соцмережі глави держави.

«Ще один рік минає, виборений відданістю й стійкістю, принциповістю та щоденною працею українців. Цей рік став можливим завдяки нашим захисникам – тим, хто відстояв його не лише для України, а й для всіх, хто цінує свободу та гідність. Далі разом йдемо з тим, що нас тримає: досвідом і пам’яттю, рідним словом, надією та вірою. Беремо із собою здатність до спільнодії і людяність – те, що попри все», – наголосив президент.

Зеленський додав: «Віримо в мир, боремось за нього і працюємо заради цього. З Новим роком, дорогі українці!».

Нагадаємо, свято Маланки 2025: традиційні щедрівки та листівки.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc