Президент Володимир Зеленський напередодні Нового року привітав українців з цим святом.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на соцмережі глави держави.
«Ще один рік минає, виборений відданістю й стійкістю, принциповістю та щоденною працею українців. Цей рік став можливим завдяки нашим захисникам – тим, хто відстояв його не лише для України, а й для всіх, хто цінує свободу та гідність. Далі разом йдемо з тим, що нас тримає: досвідом і пам’яттю, рідним словом, надією та вірою. Беремо із собою здатність до спільнодії і людяність – те, що попри все», – наголосив президент.
Зеленський додав: «Віримо в мир, боремось за нього і працюємо заради цього. З Новим роком, дорогі українці!».
Нагадаємо, свято Маланки 2025: традиційні щедрівки та листівки.
