Президент України Володимир Зеленський пообіцяв зробити висновки щодо тих чиновників, які роблять недостатньо для українців.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на вечірнє звернення глави української держави.
Сьогодні, 12 лютого, він провів селекторну нараду щодо ситуації в регіонах.
«Завжди видно, хто працює дійсно ефективно, а хто тільки називається владою і робить недостатньо для людей. Звичайно будуть висновки», – додав він.
Нагадаємо, Зеленський відреагував на інформацію про вибори та референдум 24 лютого.
